Яхтові мокасини SoftScience™

61,00 EUR
Розмір
Колір
Кількість
Недостатньо товарів в наявності

Спеціально для яхтингу, найзручніше взуття SoftScience ™, що ви коли-небудь взували!

  • Легкість, відмінна амортизація і стійкість.
  • Правильна амортизація і підтримка прискорюють відновлення після активності за рахунок поліпшення кровообігу в стопі.
  • Підтримка зводу стопи для зменшення болю в п'яті, болі в колінах і спині.
  • М'які піднесення і ремені для надійної та зручної посадки на весь день.

  • Універсальна комфортна платформа стабілізує і підтримує ноги.
  • Нековзна підошва Trileon, що не залишає слідів
  • Ортопедична устілка Trileon ™

Trileon ™ - сополімер з закритими осередками, розроблений Scott Seamans спеціально для SoftScience ™. Унікальні властивості Trileon ™ - м'якість, стабільність і легка вага - дозволяють виробляти взуття вагою всього від 170 до 280 грамів, зручне з високою стійкістю до ударів і підтримкою. Trileon ™ використовується в міцній підошві взуття та в знімній устілці, яку можна прати. Підошва та устілка разом створюють унікальний комфорт, який є «ВАУ» ефектом взуття SoftScience ™. Устілка Trileon ™ забезпечує чудовий комфорт і стабільність, але ви також можете зняти і замінити її на свої власні ортопедичні устілки.

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

 

Політика відвантаження та повернення

 

Політика безпеки

Привабливі, функціональні, зручні і міцні яхтові мокасини на широкій підошві- пінці Trileon ™ SoftScience, запатентованому матеріалі. Це неслизьке взуття забезпечує кращу в своєму класі підтримку для ніг і зчеплення з будь-якою слизькою поверхнею, включаючи палубу на яхті, причали та інші ковзаючі поверхні.

Взуття, яке не боїться води. Самодренажна система і сітчастий верх, який дозволяє шкірі дихати та відводити воду, піт, гарантують, що ваші ноги завжди будуть в сухості. Це міцні мокасини з поліпшеними синтетичними текстильними шнурками призначені для різних видів водного відпочинку рибалка, яхтинг і прогулянок уздовж моря, річок і озер.

Комфортне взуття SoftScience утримує ступню в горизонтальному положенні з нульовим підйомом і опусканням п'яти, що дозволяє вашому тілу правильно вирівнятися. Мокасини мають простору колодку для пальців і зручну посадку, що дозволяє стопі та пальцям ніг комфортно розміститися, як задумано природою і розслабитися, Контурна підошва взуття призначена для рівномірного розподілу ваги вашого тіла та зменшення точок тиску на п'яту.

0 Товар

Характеристики

Колір
Чорний
Колір
Темно- синій